Het Bestuur van Trim Apeldoorn vormt gezamenlijk de stichting Trim Apeldoorn en zorgt samen met de trainers wekelijks voor sportieve activiteiten met de bekende eigenschappen van Trim: Inspannend én ontspannend!

Jeroen Nollet 

Voorzitter

 voorzitter@trim-apeldoorn.nl

 

Jan Hummel

Penningmeester

Coördinator donderdagavond

 06-29236905

 penningmeester@trim-apeldoorn.nl

 

Jacques van de Pols

Secretaris

Coördinator zaterdagmorgen 9 uur (vervangend)

 secretariaat@trim-apeldoorn.nl

 

Lenie de Bloois

Technische commissie

055-5410037

 lenie@trim-apeldoorn.nl

 

Jan Timmner

Coördinator dinsdagochtend

055-5340029

 06-45941196

 timmner@trim-apeldoorn.nl

 

Harry Meijer

Coördinator zaterdagmorgen 8 uur

055-542238

 harry@trim-apeldoorn.nl

Rob van der Ster

Coördinator dinsdagavond

Technische commissie

 rob@trim-apeldoorn.nl 

 

Rene Steenman

Organisator projecten

 rene@trim-apeldoorn.nl