Het Bestuur van Trim Apeldoorn vormt gezamenlijk de stichting Trim Apeldoorn en zorgt samen met de trainers wekelijks voor sportieve activiteiten met de bekende eigenschappen van Trim: Inspannend én ontspannend!

Jeroen Nollet

Jeroen Nollet

Voorzitter

voorzitter@trim-apeldoorn.nl

Jan Hummel

Jan Hummel

Penningmeester en coördinator donderdagavond

Telefoon: 06-29236905

penningmeester@trim-apeldoorn.nl

Jacques van de Pols

Jacques van de Pols

Secretaris en vervangend coördinator zaterdagmorgen 9 uur

secretariaat@trim-apeldoorn.nl

Lenie de Bloois

Lenie de Bloois

Technische Commissie

Telefoon:  055-5410037

lenie@trim-apeldoorn.nl

Jan Timmner

Jan Timmner

Coördinator dinsdagochtend

Telefoon 055-5340029 of 06-45941196.

timmner@trim-apeldoorn.nl

 

Rob van der Ster

Rob van der Ster

Coördinator dinsdagavond

rob@trim-apeldoorn.nl

Harry Meijer

Harry Meijer

Coördinator zaterdagmorgen 8 uur

Telefoon: 055-5422387

harry@trim-apeldoorn.nl

Rene Steenman

Rene Steenman

Organisator projecten

rene@trim-apeldoorn.nl